Jeļena Sivuha

PAR MANI

Izglītība:

Mana pirmā izglītība un ilgstoša darba pieredze saistīta ar medicīnu – tā ir bērnu un neiroloģiskā nodaļa slimnīcā. Tālākizglītības pamatstimuls bija daudzgadīga profesionālā darbība – mīlestība, rūpes, patiesa interese par cilvēkiem un eksistenciālajiem jautājumiem.

  • Latvijas Universitāte Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāte. Ieguvusi: sociālā psihologa asistenta kvalifikāciju. Augstākās profesionālās izglītības diploms Nr. 000374, 2002. g.
  • Daugavpils Universitāte Sociālo zinātņu fakultāte. Ieguvusi: Sociālo zinātņu maģistra grādu psiholoģijā, maģistra diploms sērija MD C Nr. 0229
  • Baltijas psihoorganiskās analīzes centrs / Francijas Psihoorganiskās analīzes skola.
  • EFAPO Ecole Francaise D’Analyse Psycho-Organique. Psihoterapeitu apmācības kurss, psihoterapeita sertifikāts (Nr.991, 2008.g.)
  • Latvijas Psihoterapeiu biedrība. Psihoterapeita sertifikāts reģistrēts Latvijas Psihoterapeitu reģistrā ar Nr. 0244. www.psihoterapija.lv/registrs
Lasīt tālāk ...
 

SKOLOTĀJI
Psihoorganiskās analīzes teorijā un praksē vērtīgu ieguldījumu devuši P. Boisena (Paul Boyesen) kolēģi un domubiedri Īvs Bro (Yves Brault), Žaklīna Besona (Jacqueline Besson), Anna Frēsa (Anne Fraisse), Ēriks Šamps (Eric Champ), Žoele Boisena (Joelle Boyesen) un Klodija Mote (Claudie Mothe).

Lasīt tālāk ...
 

PAR PSIHOTERAPIJU
PSIHOORGANISKĀ ANALĪZE

Viena no 20. gadsimta nogalē izveidotajām psihoterapijas metodēm - psihoorganiskā analīze - radusies, apvienojot atsevišķus psihoanalīzes aspektus un uz ķermeni orientētās psihoterapijas elementus.

POA apskata cilvēku nesaraujamā ķermeņa un psihes mijiedarbībā, kā arī attiecību jomā - Es-Tu, Es-Pasaule - Likums.

POA mērķis ir panākt, lai indivīds pieņem sevi tādu, kāds viņš ir un pēc tam iespēju robežās maina to, ko vēlas un spēj. Būtiski ir apzināties dziļākās vēlmes un vajadzības un izpaust tās saskaņā ar reālajām iekšējām un ārējām iespējām.

POA ir attīstījusi savu teoriju un metodoloģiju, kura atzīta Eiropas Psihoterapijas asociācijā.

Lasīt tālāk ...